Logo
(Po-Pá, 8:30-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

FOS Calciplus Farm-O-San 5 l

Minerální krmivo pro drůbež - pro kvalitní vaječnou skořápku a pevné kosti. Vápník je velmi důležitý pro vývoj kostí a růst. Nedostatek vápníku může v... celý popis
Dostupnost
do týdne
1 260 Kč
1 096 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:dr109-5
EAN kód:8714197303869
Výrobce:Farm-O-San
Kompletní specifikace

Minerální krmivo pro drůbež - pro kvalitní vaječnou skořápku a pevné kosti.

Vápník je velmi důležitý pro vývoj kostí a růst. Nedostatek vápníku může vést ke vzniku osteoporosis. Osteoporosis způsobuje změny v hustotě kostí a porušení jejich struktury. To vede k riziku fraktury kostí a zároveň jsou kosti slabší a křehčí.

Vápník je dále velmi důležitý při tvorbě vaječné skořápky. Ta je tvořena z 98 % uhličitanem vápenatým. Pokud není vápník optimálně dostupný, je kvalita vaječné skořápky ohrožena.

Pokud je koncentrace vápníku v krmivu příliš nízká, nebo je jeho využitelnost omezená, může být výhodné dodat vápník přes napájecí vodu. Proto Farm-O-San vyvinul CalciPlus. Vedle vysoce dostupného zdroje vápníku obsahuje i další suroviny zajišťující optimální vstřebávání vápníku.

CalciPlus obsahuje 150 g vápníku na litr, což zajišťuje s malým množstvím CalciPlus dostatečný příjem samotného vápníku.

Podání a dávkování:

Podávejte CalciPlus do napájecí vody po dobu výskytu vyšší potřeby vápníku.

Před a po aplikaci doporučujeme vyčistit napájecí systém.Optimálních výsledků dosáhnete v kombinaci s BioTrace. Vzhledem k jeho vyšším obsahům různých doplňkových látek v porovnání s kompletním krmivem nesmí toto doplňkové krmivo překročit 1 % denní krmné dávky.

Dávkujte 0,75–1,5 l/1 000 l vody

Informace pro zákazníky
Nejčtenější na blogu
Kde nás najdete

Karel Sládek
Krmiva a chovatelské potřeby
Mlýnská 24
Prostějov, 796 01

Kontakty
(Po-Pá, 8:30-16 hod.)
Copyright © 2021 EXOTEX.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz